Eilę metų vienas pagrindinių šios kelionės tikslų būdavo aplankyti ir pasivaikščioti legendiniame El caminito del Rey take, kuris prieš kelis metus buvo kapitaliai renovuotas, tad prarado dalį savo ekstremalumo ir žavesio. Tačiau gamtos grožis, įspūdingas aukštis niekur nedingo, tad ir dabar vieną kelionęs dieną skiriame šio objekto lankymui.
Dabar didesnis dėmesys skiriamas mokomajam uolų laipiojimui - pamokos ir treniruotės ant įvairių nesudėtingų, bet įspūdingų uolų, kur ir tie, kas pirmą kartą tuo užsiima, ir „virves čiupinėję“ įgyja neįkainojamos patirties, daugelis peržengia per savo „nemoku / negaliu / bijau“ ir įgyja daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, išmoksta saugiai lipti ir leistis uolomis, saugoti savo draugus, naudoti įvairią alpinistinę uolų laipiojimo įrangą.

Kelionės data ir kaina

Kelionės data ir kaina

Tikslios šios kelionės datos ir biudžetas priklauso nuo skrydžių kainos. O jos paprastai būną mažiausios likus 6-4 savaitėms iki skrydžių - jei kelionė į El Chorro planuojama balandžio mėn. pabaigoje, tuomet konkrečias datas pasirenkame ir pradedame rezervuoti bilietus ~kovo mėn. viduryje!

Tuomet, priklausomai nuo pasirinktų skrydžių, taip pat paaiškėja konkreti kelionės trukmė - nuo 5 iki 7 dienų ir dėl to kelionės išlaidų biudžetas gali svyruoti nuo ~530 € iki 600 € ar daugiau (brangesni skrydžiai, reikia daugiau nakvynių).

Kviečiame sekti informaciją, atnaujinimus mūsų FaceBook paskyroje: FB.com/TheRock.lt arba šiame tinklapyje.

Taip pat Jūs, paspaudę žemiau esančią nuorodą ir užpildę naujai atsidariuseme lape esančią anketą, visus metus galite pateikti išankstines registracijas. Mes, turėdami Jūsų kontaktinius duomenis - el. pašto adresą ir telefono numerį, susisieksime su Jumis prasidėjus konkrečios kelionės planavimui ir turint tikslesnės informacijos, atnaujinimų.

Pradėjus konkrečiai organizuoti kelionę, susisieksime su Jumis dėl ketinimų vykti patvirtinimo. Tuomet turėsite pervesti 200 € avansinę įmoką, o likusią, tiksliau paskaičiuotą, kelionės kainos dalį turėsite pervesti ne vėliau kaip likus 2 sav. iki išvykimo.

Išankstinė registracija

Preliminari kelionės kaina ~€520 – 600 / asm. Į ją įskaičiuota:

4 skryžiai lėktuvu jei brangsta – primokate 150-200 €

Skrydžiai iš Kauno arba Vilniaus į Malagos oro uostą (1-ą kartą persėdant kažkuriame tarpiniame oro uoste) bei atgal + nemakomas rankinis bagažas (nedidelė ~30 L talpos kuprinė iki 10 kg. svorio).

Apgyvendinimas 120-150 €

1-2 naktys apartamentuose Malagoje (atskridus ir prieš skrendant atgal) + 3-4 naktys kotedžuose su baseinu El Chorro

Organizacinės išlaidos 100 €

Kelionės organizavimas, vedlių / laipiojimo instruktorių paslaugos ir pamokos

Bazinis maistas gaminate patys! 50 €

Prieš išvykimą iš Malagos į vietą prekybos centre apsiperkame bendrų atsargų ir 3-4 dienas būnant El Chorro gaminamės maistą namelių virtuvėse patys. Pusryčiams ir vakarienėms valgom salotas / košes / sumuštinius, o pietums nešamės "kišeninį maistą" - vaisius, šokoladukus, sausainius ir pan.
Papildomos išlaidos maistui - kavinėse Malagoje, parduotuvėje ar bare El Chorro, sultys, gaivieji gėrimai, alus ar vynas vakarais nėra įskaičiuota į kelionės biudžetą ir tam Jums gali prireikti, priklausomai nuo poreikių, dar ~100 €

Įrangos nuoma / gabenimas 40 €

Visą reikalingą laipiojimo ir saugos įranga pasirūpiname mes - šiai kelionei perkamos naujos laipiojimo virvės, visiems dalyviams gabenami apatiniai paraišai, kopimo ir nusileidimo įtaisai, atotampos ir t.t.

Vietinis transportas 25 €

Traukinio bilietai oro uostas - Malaga - Elchorro ir atgal, autobuso bilietas nuvykimui į El caminito del Rey tako pradžią

Kelioninis draudimas įskaitant alpinizmą! 25 €

Visus keliautojus privalomai apdraudžiame medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitikimų bei traumų draudimu įskaitant laipiojimo / alpinizmo rizikas (daugelio Jūsų su bankų kortelėmis ar pan. galbūt turimas kelionių draudimas - šiai veiklai negalioja). Taip pat rekomenduojame visiems pasirūpinti ir į kelionę pasiimti nemokamai išduodamas ESDK korteles.

Parko mokestis 10 €

Mokestis už El Caminito del Rey lankymą

Visos kelionės metu aktyviai bendraujame, dalinamės žiniomis ir didele įvairių kelionių patirtimi. Jūs ne tik įgysite naujų draugų, parsivešite kvapą gniaužiančių nuotraukų, bet ir naujų žinių, įgūdžių kaip komplektuotis kuprinę kelionės, gamintis maistą, dirbti su virvėmis, saugotis ir saugoti kitus aukštyje, dirbti komandoje, nugalėti baimes ir, tikimės, dar didesnį troškimą naujoms kelionėms, naujiems įspūdžiams!

Tai patogi kelionė, kur daug maž viskas suplanuota ir nuglūdinta per eilę metų, iš anksto užsakomas patogus apgyvendinimas, vietinis transportas, pasirūpinama spec. įranga ir pan. Jums tereiks padėti supirkti bendrą komandos maistą ir prisidėti jį gaminant ir dalinant 🙂 Tad į šią kelionę galima vykti šeimomis, su paaugliais vaikais - visiems bus smagu ir įdomu!