Kelionė į Prancūzijos Alpes, grupinis mokomasis kopimas klasikiniu maršrutu į Monblaną (pranc. Mont Blanc, it. Monte Bianco – „Baltasis kalnas“). Tai aukščiausias Vakarų Europos kalnas, Alpių viršūnė, kurios aukštis – 4810,06 m virš jūros lygio. Tai pakankamai daug, kad patirti tikrus alpinizmo iššūkius ir tuo pačiu pakankamai saugu, kad galėtų išbandyti kiekvienas! Padedami profesionalių instruktorių čia Jūs išmoksite daug naujo, įgysite bazinius alpinizmo įgūdžius, patirsite nepamirštamą savo gyvenimo nuotykį!

Ekspedicinė / mokomoji grupinė kelionė – kuomet grupelės interesantų, su patyrusiais kalnų kelionių instruktoriais – vedliais, išvyksta į mokomąją kalnų kelionę. Tai ne poilsinė ar pramoginė kelionė, todėl VISKĄ, ko gali reikėti sėkmingai pradėti ir pabaigti tokią kelionę – palapines, maisto gaminimo priemones, maistą, vandenį, rūbus ir t.t. visi nešasi patys, ant nuosavų pečių, stovyklauja lauko stovyklose, išmoksta daug įdomaus ir naudingo kaip disponuoti visa ta įranga, kaip pasirūpinti savimi atšiauriomis sąlygomis ir t.t.

close

Dėmesio: vietų skaičius ribotas! Kopimo grupės sudaromos principu: 1 instruktorius / vedlys + 3 keliautojai. Į vieną 7-9 d. kelionę vyksta ~2-4 tokios grupelės (kelionė, nakvynės – daugmaž visi kartu. Dienos eiga, kopimas, mokymasis, sprendimai kopti ar grįžti – mažoje grupelėje su savo instruktoriumi)


į viršų

Kelionės kaina „viskas iskaičiuota“: tik 1299 € / 1 asm! Į šią kainą įskaičiuota:

  • Instruktoriaus / vedlio paslaugos: Tai nėra alga ar pelnas! Grupė tik išsidalina tas pačias kelionės, draudimo, maitinimosi, įrangos ir aprangos įsigijimo / atnaujinimo išlaidas savo instruktoriui. Tik tiek. Mums Jūs nemokate nieko. Mes, kaip sporto / keliautojų klubas, perteikiame savo ilgametę patirtį, padedame Jums, tuo pačiu treniruodamiesi ir kaupdami įrangą patys.
  • Kelionė nuo Vilniaus / Kauno iki Chamonix ir atgal. Pakaitomis vairuojate patys. (autobusiuko nuoma, kuras, kelių mokesčiai).
  • Bendro grupės stovyklavimo ir žygio inventoriaus (virvės, virtuvės įranga, dujos maisto ruošimui, palapinės ir t.t.) + asmeninio inventoriaus (kuprinė, žieminis miegmaišis, miegojimo kilimėlis, kalnų batai, alpinistinės “katės”, vaikščiojimo lazdos, apsauginis šalmas, laipiojimo apraišai, savisaugos kilpos, karabinai, individualus PMP paketas ir t.t. nuoma – mes centralizuotai nuperkame, nuomuojame ir prižiūrime šiuos daiktus. Turint viską ar tik kažką iš išvardintos įrangos, galima minusuoti iki 250€ ir sumažinti bendrą kelionės kainą iki 1050€!)
  • Iki dviejų nakvynių su vakarienėmis ir pusryčiais „Refuge du Gouter“ namelyje ~3835 m, iš kurio, esant tinkamoms sąlygoms, šturmuojama viršunė.Jei dėl blogų orų ar dalyvio sveikatos reikia pasilikti čia ilgiau – papildomai mokama individualiai!
  • Ekspedicinis maistas (šokoladukai, sublimuotas maistas, užkandžiai, arbata, sriubos ir pan.) viso kopimo metu.
  • Keltuvai (jei reikia) ir/ar Monblano tramvajus tarp Le Houches ir Nid d’Aigle, bei atgal.
  • Trys nakvynės kempinge Chamonix (dušai, internetas) prieš ir po kopimo. Jei reikia startuoti vėliau ar nutariama po nusileidimo pabūti ilgiau – dalyviai moka papildomai!
  • Individualus kelioninis + sportinis / alpinistinis medicinos išlaidų ir traumų draudimas.
  • Kitos nenumatytos ar nenurodytos išlaidos, rizikos – būną, kad paskelbiame vienas kainas, surenkame pinigus, o nuomuojant autobusiukus ar įrangą, atvykus į vietą paaiškėja, kad kažkas pasikeitė, pabrango, reikės daryti kitaip, primokėti ir t.t.

close

Artimiausios kelionių datos:
2017 06 16 – 24 | 2017 07 14 – 22


Preliminarias registracijos paraiškas Jūs galite pateikti visus metus. Maždaug gruodžio mėn. pradžioje, kai nustatome konkrečias kelionių datas, mes susisiekiame su visais interesantais ir prašome Jūsų patvirtinimo, kad data tinka, nepasikeitė planai. Po patvirtinimo Jūs privalėsite (kuo skubiau, nes norinčių – daug, o vietos rezervuojamos pagal gautus avansus) sumokėti €300 avansą – vietos grupėje rezervacijos mokestį, nes „norinčių“ – visad daug, bet realiai grupę skaičiuojame tik pagal pervedusius, tad ne kas pirmas užsiregistruoja, o kas pirmas įmoką avansą, tas ir vietą užsitikrina 😉 Likusią kelionės kainos dalį įmokėsite (galima ir dalimis) likus ~8-4 savaitėms iki išvykimo. Dėl bet kokių priežasčių (Jūsų liga, pasikeitę darbiniai planai, mūsų instruktorių negalėjimas išvykti numatytu laiku ir t.t.) neišvykus į kelionę avansas nėra grąžinamas! Tačiau Jūs turite teisę į vietą sekančiame kopime (jei yra vietų) ar kitais metais 😉

close

Tai ekstremaliai pavojinga privati aktyvaus laisvalaikio kelionė, o ne profesionali alpinistinė ekspedicija, kokiai ruošiamasi ir treniruojamasi daug mėnesių. Todėl Jūs turite blaiviai įvertinti ir pilnai suprasti, kad mes, kaip sporto klubas, panaudodami savo ilgametes žinias, įgūdžius ir spec. įrangą stengsimės Jums padėti, atlikti viską kuo geriau ir kiek įmanoma užtikrinti visų mūsų saugumą, bet tai – kalnai, ten nutinka, nuo žmogaus valios ir pastangų nepriklausančių dalykų (akmenų griūtys, pūgos, sniego lavinos ir t.t.), todėl Jūs privalėsite pasirašytinai patvirtinti atsakomybės atribojimo sutartį, pagal kurią, nutikus net blogiausiems dalykams, nekaltintumėte mūsų vedlių dėl Jūsų sveikatos sutrikimų, traumos ar net žūties, prarasto ar sugadinto turto!


į viršų

Išankstinė registracija:


į viršų

close

Geriausias mūsų darbo rezultatų ir kompetencijos pripažinimas – ne priklausymas kokioms asociacijoms ar sertifikatų kabinimas ant sienų, o Jūsų pasitikėjimas ir geri atsiliepimai!
Anksčiau sėkmingai sukopusių ir dėkingų bendražygių rekomendacijų dėka, per kelis veiklos metus, tiek išpopuliarėjome, kad naujos keliautojų grupės susidaro labai iš anksto ir užsipildo greitai, toli gražu negalime vesti visų norinčiu, nes teikiame pirmenybę ne kiekybei o kokybei, todėl nenustebkite, jei spalį ar lapkritį paskelbus sekančių metų kelionių datas, jau po mėnesio nebebus laisvų vietų grupėse 😉


į viršų

Turite klausimų, pastabų ar pasiūlymų?