Dovanų kuponas

20.00 500.00 

Padovanokite draugams ar artimiesiems įspūdžius ir nuotykius! Mūsų dovanų kuponas gali būti panaudotas:

  Šuoliams su virve – padovanok sparnus!

  Laipiojimui / nusileidimams – mūsų bokšte

  Kalnų kelionėms – įspūdžiams ir patirtims

Išvalyti
All fields below are required
Produkto kodas: LSC-DK-20 Žymos: , , ,

Aprašymas

Norite savo draugams ar artimiesiems padovanoti kažką tikrai įspūdingo ir įsimintino – įspūdžius, ekstremalius nuotykius ar kelionę į kalnus? O gal organizuojate bernvakarį ar mergvakarį ir norite kažko tikrai išskirtinio?

Mes galime pasiūlyti Jums dovanų kupono maketą atsispausdinimui bet kokiai Laipiojimo sporto centro organizuojamai pramogai (tarkim pramoginiams šuoliams su virve), paslaugai ar kelionei!

  • Bazinis 20€ vertės dovanų kuponas leidžia jo gavėjui (-ai) pasinaudoti populiariausia mūsų laipiojimo bokšto paslauga – atliktį šuolį su virve! Dėl šios pramogos, paslaugos gavėjas turi iš anksto susisiekti ir suderinti datą, laiką su mumis.
  • Pasirinkus 25€ vertės kuponą, jo naudotojas (-a) galės ne tik atlikti šuolį su virve nuo mūsų bokšto, bet ir palaipioti dirbtine uolų laipiojimo sienele, bei išbandyti nusileidimą ar kopimą virve!
  • Jūs taip pat galite rinktis ir užsakyti 500€ vertės dovanų kuponą (ar kelis), kurį jo gavėjas (-a) galės panaudoti daliniam ar pilnam vienos iš mūsų organizuojamų kalnų ar uolų laipiojimo kelionės apmokėjimui.

P.S. Dovanų kuponai specifinėms paslaugoms ar pramogoms galioja 12 mėn. nuo jų išdavimo. Jų nepanaudojus – pinigai negrąžinami!

Papildoma informacija

Vertė

20€, 25€, 500€

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų kuponas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *