Pramoninis alpinizmas – visos aukštalipių paslaugos!

Jei ieškote kas kas galėtų kokybiškai ir saugiai įgyvendinti sudėtingus projektus aukštyje ar uždarose, sunkiai prieinamose erdvėse – Jūs pataikėte kaip tik ten!

LSC pramoninis alpinizmas

Tipiniai atliekami darbai / teikiamos paslaugos:

Lauko reklamos servisas:

Šviesdėžių, tūrinių reklamų montavimas ir priežiūra ant pastatų. Lauko reklamų tentų kabinimas ir keitimas magistralėse. Miestų ir verslo objektų puošimas švenčių metu. Alpinizmo pasirodymai reklamai, akcijoms ir pagalba organizuojant renginius.

Montavimas aukštyje:

Įvairių aukštuminių konstrukcijų montavimas ir demontavimas, priežiūra. Vėjo jėgainių, telekomunikacijų bokštų ir stiebų įrangos priežiūra. Biurų ir kitų pastatų stiklų keitimas. Statinių konstrukcijų ir profilių dažymas ar ugniaatsparinimas.

Kitos aukštalipių paslaugos:

Avarinių medžių pjovimas, šakų genėjimas. Sniego valymas nuo stogų, varveklių šalinimas. Gelbėjimo darbai aukštyje, gylyje ir kitomis sunkiai prieinamomis sąlygomis.

Paslaugų užsakymas:

Norėdami sužinoti preliminarią projekto sąmatą ar užsisakyti paslaugas, galite paskambinti tel. nr.: +370 677 84244 ar parašyti el. laišką: dainius@therock.lt, arba užpildyti šią užklausimo formą žemiau. Kontaktuojant prašome prisegti objekto foto, pateikti kuo daugiau duomenų (aukščiai, plotai, medžiagos, terminai) ir pan.

Turite klausimų, pastabų ar pasiūlymų?