Planuojate ekspediciją ar individualią kalnų kelionę? O galbūt tiesiog ruošiatės stovyklauti Lietuvoje žiemą, bet neturite tinkamos palapinės ar šilto miegmaišio, patogios kuprinės viskam susidėti? Galbūt domitės laipiojimu ir norite išbandyti uolų laipiojimą kelionėje ar ant sienelės renginyje, bet nežinote ar patiks, ar „užkabins“, todėl nedrįstate iškart pirkti nuosavos, nemažai kainuojančios spec. įrangos (apraišų, šalmų ir t.t.)? Tuomet pataikėte kaip tik ten kur reikia – mes galime Jums padėti!

Šis nuomos katalogas veikia el. rezervacijų principu – užsiregistravę arba prisijungę Jūsų galite rinktis reikiamą įrangą, jos nuomos terminus, kiekius ir dėti į “krepšelį”, bei formuoti, pateikti išankstinį užsakymą, pasirenkant būsimą apmokėjimo būdą – “grynais atsiimant” arba “banko pavedimu” – užsakymo metu Jums nieko mokėti nereikėsGavus Jūsų užsakymą mes su Jumis susisieksime likus kelioms dienoms iki nuomos pradžios dėl detalių, paėmimo ir grąžinimo suderinimo. Kainos nurodytos už 1 įrangos vienetą 1 parai. Užstato suma (įrangos savikaina) skaičiuojama taip pat atskirai už kiekvieną įrangos vienetą ir rodoma bendra suma peržiūrint krepšelį.

Nuomos sąlygos:

  • Inventorius nuomojamas min. 3 d. / max. 30 dienų! Minimalus užsakymas: 20 €. Nuomojant 10+ parų – taikoma -25%, nuomojant 20+ parų -50% nuolaida! Įranga paimti ir grąžinti galite sutartu laiku (1-2 d. prieš ir po nuomos termino) Kaune, Savanorių pr. 64. Užsakius už daugiau nei 50€, Jūsų užsakytą įrangą atvežti ir pasiimti nurodytu adresu Kauno ribose galime nemokamai. Turint klausimų susisiekite tel.: 8-608 90230 arba el. paštu: info @ therock.lt
  • Atvykus pasiimti įrangos pasirašoma nuomos sutartis ir paliekamas piniginis užstatas (galima grynais arba bankiniu pavedimu, atliekamu kelios dienos prieš įrangos paėmimą). Pametus ar sugadinus įrangą – užstatas negrąžinamas!
  • Realiai gaunama įranga gali kažkiek skirtis (būklė, modeliai, funkcijos, komplektacija) nuo pavaizduotos paveiksliukuose, aprašytos šiame puslapyje.

Rezultatų: 42