Kviečiame visus, jaunus ir senus, vyrus ir moteris, kad ir niekada to nebandžiusius, išbandyti nusileidimą virve nuo mūsų bokšto! Leidžiamasi iš 22 m aukščio, naudojant automatinį blokantą Gri-Gri (apsaugantį nuo nekontroliuojamo slydimo) ir papildomą savisaugos virvę su automatiniu saugos prietaisu ASAP, todėl ši pramoga – absoliučiai saugi!

Pirmą kartą leidžiantis virve iš tokio aukščio, instruktorius viską prisegs taip kaip reikia, patikrins viską ir leisis lygegrečiai su Jumis kartu. Vėliau, perpratus kas ir kaip, Jus galėsite leisis iki 3 asmenų / draugų lygegrečiai, instruktoriui tik prižiūrint ir kontroliuojant viską viršuje, išeities taške.

Vienos asmens apmokymo / instruktoriaus nusileidimo kartu su juo kaina: 5€. Kiti kartais, jei norite dar – neskaičiuojami vadovaujantis protingumo kriterijais (galite naudotis virvėmis, apraišais ir nusileidimo įranga jei jų tuo pat metu nereikia kitiems).


Taip pat visus norinčius galime apmokyti kopti virve į viršų. Tams Jus instruktorius apmokys apačioje, suteiks visą reikiamą įrangą ir pasitiks užkopusius viršuje (I-ame balkine 19 m. aukštyje).

Paslaugos kaina: 5€